Адаптер живлення для телефона Proove Slender 45W (Type-C + USB) Black (WCSL45110001)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14378257
1 149 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 4.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц, 1.2 А макс|захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги|підтримка технології GaN|ультратонкий |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | вогнетривкий полікарбонат + ABS |
| Розмір, мм | 87.73 x 44.04 x 16.69 |
| Сумісність | ноутбуки, планшети, смартфоні, універсальний |
- Ціна: 1 149 ₴




