Адаптер живлення для телефона Baseus PicoGo AN13 2C 45W Black (E0121F00)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14378947
969 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90.3 |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 2 |
| Матеріал корпусу | PC |
| Розмір, мм | 33 х 33 х 55.7 |
| Сумісність | Apple, навушники, ноутбуки, планшети, портативні пристрої, смартфоні |
- Ціна: 969 ₴




