Адаптер живлення для телефона Hoco N48 Glorious White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14379017
569 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 65 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 136 |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240 В|захист від короткого замикання|захист від перевантаження|захист від перегріву|підтримка технології GaN |
| Харчування | Мережа |
| Кабель в комплекті | Немає |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт. | 1 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий полікарбонат |
| Розмір, мм | 92.4 x 38.9 x 35.8 |
| Сумісність | планшети, портативні пристрої, смартфоні |
- Ціна: 569 ₴

