Адаптер живлення для телефона Hoco N62 Black

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14379267
279 ₴
269 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240V |
| Харчування | Мережа |
- Ціна: 269 ₴



