Адаптер живлення для телефона Hoco N65 Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14379277
279 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Адаптер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240 В |
| Харчування | Мережа |
- Ціна: 279 ₴

