Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus Palm Fast Charger 1C 20W EU P10111602113-01 Cluster Black (with Baseus Cable USB-C

- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381707
439 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вхідна напруга: 100 – 240 V; 0.6 A; 50/60 Hz|захист від електромагнітного випромінювання|захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги|захист від перезаряду |
| Комплектація | мережевий зарядний пристрій |
| Сумісність | універсальний |
| Колір | Cluster Black |
- Ціна: 439 ₴



