Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus Palm Fast Charger C + U 30W P1011160A213-01 Moon White (with USB-C to USB-C 60W

-34%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381757
999 ₴
659 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 30 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 48 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вхідна напруга: AC 100–240V, 50/60Hz|захист від перевантаження і короткого замикання|захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги|матеріал корпусу пластик |
| Комплектація | кабель у комплекті, мережевий зарядний пристрій |
| Розміри, мм | 55 ? 31 ? 31 |
| Сумісність | AirPods, Bluetooth гарнітури, MP3/MP4-плеєра, відеореєстратора, навігатора, планшета, смарт-годинни, Для ноутбуків, зі смартфонами та планшетами, універсальний |
- Ціна: 659 ₴




