Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C109A (PD20W) Fighter single port PD20W charger set (C to C) White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381767
199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 71 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | матеріал корпусу: вогнестійкий ABS-пластик та полікарбонат (PC)|інтелектуальний чип для захисту від перенапруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель Type-C to Type-C (1 м) |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
- Ціна: 199 ₴
