Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C148A Charm single port PD30W charger set (C to iP) (EU) White

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381837
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 76 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вхід: 100-240 В, 50/60 Гц, 0.5 А|захист від перевантаження і короткого замикання|матеріал корпусу: вогнестійкий ABS-пластик та полікарбонат (PC) |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель Type-C to Lightning 1 м |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
| Параметри заряду за портами | PPS: 3.3-16V/2A|Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A |
| Розміри, мм | 77.5 х 33 х 33 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 329 ₴





