Мережевий зарядний пристрій для телефона TRUST Maxo 100Вт Black (25527_TRUST)

-5%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381897
2 249 ₴
2 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 2000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 100 Вт |
| Сила вихідного струму | 5 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 286 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | виготовлено з 50% переробленого пластику|захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|працює з розетками будь-якого напруги по всьому світу (90–240 В)|технологія GaN |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель USB, керівництво користувача |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Розміри, мм | 112 x 77 x 32 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 2 139 ₴
