Мережевий зарядний пристрій для телефона TRUST Maxo 45Вт White (25522_TRUST)

-1%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14381907
1 149 ₴
1 139 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trust |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 2000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 45 Вт |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 113 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | виготовлено з 50% перероблених матеріалів|захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|матеріал корпусу пластик|підтримка напруги 90-240 В|технологія GaN |
| Комплектація | зарядний пристрій, кабель у комплекті, керівництво користувача |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
| Розміри, мм | 82 x 32 x 49 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 139 ₴



