Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus EnerCore CJ11 Fast Charger with Retractable Cable 2C 45W EU Black (E0120G00)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382027
1 319 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 800 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 45 Вт |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | висувний кабель|корпус з термостійкого полікарбонату|технологія GaN|інтелектуальний чип для захисту від перенапруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Розміри, мм | 67 x 54 x 35 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 319 ₴

