Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus EnerCore CJ11 Fast Charger with Retractable Cable 3C 67W EU Black (E0121E00)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382047
1 649 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Вихідна потужність | 67 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 230 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина кабелю | 800 мм |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Потужність | 67 Вт |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Power Delivery 2.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 170 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | fast charge.|захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|корпус з термостійкого полікарбонату|технологія GaN |
| Комплектація | кабель у комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 3 |
| Параметри заряду за портами | 12V/3A|15V/3A|20V/3.35A|5V/3A|9V/3A |
| Розміри, мм | 70 x 58 x 37 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 1 649 ₴

