Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C153A Changer With Retractable Cable Type-C PD20W Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382127
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 20 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Вхідне підключення | 100-240V 50/60Hz 0.6A |
| Додатково | висувний кабель|матеріал корпусу: вогнестійкий ABS-пластик та полікарбонат (PC)|обплетення кабелю: TPU |
| Розміри, мм | 50x80x80 |
| Сила вихідного струму | 2.2 - 3 |
| Сумісність | для аксесуарів, зі смартфонами та планшетами |
- Ціна: 329 ₴




