Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N47 Glorious PD30W (1USB-C) Blue + кабель Type-C to Lightning

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382247
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Синій |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | кабель Type-C to Lightning у комплекті|сила тока кабеля/переходника:<2,2 -3 разъема кабеля/переходника: Папа-папа|стабільна зарядка гаджета |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, керівництво користувача |
| Сумісність | Apple |
- Ціна: 389 ₴

