Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N52 Monsoon PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) White + кабель Type-C to Lightning

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382257
349 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 15 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | EU штекер|ергономічний дизайн|захист від перенапруги. перевантаження. короткого замикання. перегрівання|компактний розмір|матеріал корпусу пластик|одночасне заряджання двох пристроїв|стійкість до перепадів напруги |
| Комплектація | кабель у комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Параметри заряду за портами | 5V/3A|Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A|USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Сумісність | Apple iPhone 12/13/14/15/16/SE Series |
- Ціна: 349 ₴

