Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N52 Monsoon PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) White + кабель Type-C to Type-C

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382267
319 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | вхідна напруга: 110-240 В|захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги|матеріал корпусу пластик|обплетення кабелю: TPU |
| Комплектація | гарантійний талон, зарядний пристрій, керівництво користувача |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Параметри заряду за портами | Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A |
- Ціна: 319 ₴


