Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N53 Monsoon PD30W + QC3.0 (1USB-A/1C) Black + кабель Type-C to Lightning

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382277
399 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 15 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідне підключення | AC 110-240 В, 50/60 Гц |
| Додатково | ергономічний дизайн|кабель Type-C to Lightning у комплекті|компактний розмір|матеріал корпусу пластик|стійкість до перепадів напруги|євровилка|інтелектуальний чип для захисту від перенапруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження |
| Комплектація | кабель у комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
- Ціна: 399 ₴


