Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N57 Full PD20W with retractable cable Type-C (2USB-C) White with retractable cable

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382297
479 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 9 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 650 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 20 Вт |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 81 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | EU штекер|вхідна напруга: 100-240 В|матеріал корпусу: вогнестійкий ABS-пластик та полікарбонат (PC)|стабільна зарядка гаджета|стійкість до перепадів напруги|інтелектуальний чип для захисту від перенапруги, перегріву, короткого замикання та перевантаження |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Розміри, мм | 92*48*30 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 479 ₴

