Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco N61 Gentle PD20W + QC3.0 (1USB-A/1C) + кабель Type-C to Type-C Black

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14382327
289 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Потужність | 12 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 70 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Додатково | захист від перевантаження і короткого замикання|матеріал корпусу: вогнестійкий ABS-пластик та полікарбонат (PC) |
| Комплектація | кабель в комплекті |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 2 |
| Параметри заряду за портами | PPS: 5-11В/2А|Type-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A|USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Розміри, мм | 83 x 39.5 x 26.5 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 289 ₴


