Сервер ARTLINE Business T49 (T49v09Win)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14397647
343 099 ₴
337 379 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | 1 x ID button with LED |
| Інтерфейс | NVMe Gen4 |
| Інтерфейс підключення | NVME M.2, NVME U2/U3 |
| Вага (кг) | 12 |
| Додаткові характеристики | гарантійний пакет Artline Premium: гарантія 38 місяців, ремонт у СЦ до 3-х днів|гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap)|максимальна кількість накопичувачів: 8|охолодження процесора: QB-OL6250 |
| Харчування | 80 PLUS Gold |
| Жорсткий диск | 1 x 1TB NVMe SSD + 4 x 1TB NVMe SSD |
| Зовнішні порти | 1 x D-Sub, 1 x ID button with LED, 1 x RJ-45 Mgmt LAN port, 1x COM port, 2 x 10 GbE RJ-45 LAN ports, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A) |
| Керування дисками | гаряча заміна накопичувачів (Hot Swap) |
| Комплектація | сервер, техпаспорт, кабель живлення |
| Контролер | ASPEED AST2600 (BMC, IPMI 2.0) |
| Контролери SAS/SATA | вбудований у чіпсет |
| Корпус | Artline Station |
| Кількість LAN (RJ-45), шт | 2+1 |
| Кількість БЖ в комплекті, шт | 1 |
| Кількість ЦП в комплекті, шт | 1 |
| Кількість встановлене/максимальне | 4 slots, maximum up to 128GB DDR5 ECC UDIMM |
| Кількість вільних PCI-Express слотів | 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Кількість дискових накопичувачів в комплекті, шт | 5 |
| Кількість процесорів встановлене/максимальне | 1/1 |
| Кількість слотів | 4 |
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість ядер одного процесора | 16 |
| Максимальна кількість слотів ОЗУ | 4 |
| Материнська плата | Gigabyte MC13-LE1 |
| Мережевий адаптер | 2x Intel X710 + 1x Mgmt LAN |
| Об'єм оперативної пам'яті, ГБ | 128 |
| Обсяг SSD, ГБ | 1 x 1000 + 4 x 1000 |
| Обсяг встановленої оперативної пам'яті, ГБ | 128GB DDR5-5200 |
| Операційна система | Windows Server 2025 Standard (16 core) |
| Оптичний привод | відсутній |
| Пам'ять | до 128 ГБ (DDR5 ECC UDIMM) |
| Потужність БП, Вт | 750W 80+ Gold |
| Процесор | AMD 16-core Ryzen 9 9950X 4.3-5.7GHz |
| Роз'єми | зовнішні (задня панель): 1 x ID button with LED, 2 x USB 3.2 Gen1 (Type-A), 1 x D-Sub, 1 x COM port, зовнішні (передня панель): 1 x USB 3.0, 1 x USB Type-C, 2 x USB 2.0, Audio, слоти розширення: 1 x PCI-E x16 (Gen5 x16 Link), 1 x PCI-E x4 (Gen4 x4 Link) |
| Розміри, см | 46.7 x 18.5 x 44.5 |
| Уровни RAID | 0/1/10 |
| Слоти для дисків | 8 відсіків для HDD/SSD з підтримкою гарячої заміни (Hot Swap) |
| Стан товару | Новий |
| Стандарт | DDR5-5200 |
| Тип | сервер |
| Тип дискових систем | NVMe Gen4 |
| Тип оперативной памяти | DDR5-5200 ECC UDIMM |
| Тип процесора | AMD Ryzen 9 |
| Тип слотів | UDIMM |
| Тип шасі | Tower |
| Форм-фактор | Tower |
| Характеристики оперативної пам'яті | DDR5-5200 |
| Частота, ГГц | 4.3-5.7 |
| Чипсет | AMD B650E |
- Ціна: 337 379 ₴



