Монітор BenQ MA320UP Silver Gray 31.5 (9H.LP9LB.QBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14416957
33 819 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.18 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 550 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6.1 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -15° до +20|поворот: ±15 |
| Додаткові можливості | безрамковий (Cinema screen)|вбудовані динаміки: 2 x 3 Вт|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт)|підтримка HDR (HDR 10)|сертифікація DisplayHDR 600 |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (115) |
| Розміри, мм | 715 x 609 x 220 |
| Розширена колірна гамма | 97% DCI-P3|99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | монітор |
| Фірмові технології | Eye Comfort|Flicker Free|HDR10|Low Blue Light |
- Ціна: 33 819 ₴






