Монітор BenQ PD2770U Dark Gray 27 (9H.Y0ELB.QBE)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417037
95 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 9.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.16 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 400 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 33 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові можливості | Ethernet (RJ45) |
| Габарити упаковки, мм | 570 x 880 x 250 |
| Додаткові можливості | підтримка HDR (HDR 10)|фабричне калібрування кольору |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (115) |
| Розміри, мм | 463.65-576.19 x 624.5 x 345.94 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|99% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Фірмові технології | KVM Switch|flicker-free |
- Ціна: 95 039 ₴





