Монітор Philips 27B2N3500JH Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417047
12 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2331 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 350 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16.9 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | swivel - 180/+ 180|нахил: від -5° до +30|обертання (Pivot): ±90 |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (150) |
| Розміри, мм | 615 x 540 x 229 |
| Розширена колірна гамма | NTSC: 97%|sRGB: 108% |
| Тип LED-підсвітки | вбудована веб-камера 5 МП |
| Тип монітора | для бізнесу |
| Фірмові технології | Eyesafe 2.0|Flicker Free|Low Blue Light|Smart Link Sync|SoftBlue|TUV Rheinland Low Blue Light|Windows Hello|smartimage |
- Ціна: 12 669 ₴




