Монітор Asus VU249CFE-P Pink 23.8 (90LM09JO-B01K70)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417097
10 829 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Частота поновлення | 100 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2745 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 9.91 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Вага без підставки, кг | 3.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: +20° ~ -5 |
| Висота видимої області, мм | 296.46 |
| Габарити упаковки, мм | 618 x 389 x 122 |
| Додаткові можливості | BlueLight Shield|Energy Star|Flicker Free|екологічна упаковка FSC Mix|сертифікація EPEAT Gold|сертифікація TCO |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, безрамковий (сinema screen), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 1920x1280 |
| Розміри, мм | 539 x 322 x 47 (без підставки)|539 x 443 x 189 (з підставкою) |
| Фірмові технології | Color Temperature Selection|Eye Care Plus|Flicker Free|GamePlus|HDCP|Less Blue Light|Trace Free Technology|display widget|splendid technology: так|vrr technology|гніздо для замка Kensington|синхронізація роботи |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 48 - 100 |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 30 - 109 |
| Ширина видимої області, мм | 527.04 |
- Ціна: 10 829 ₴





