Монітор Acer KG242YX1bmiipfx Black 23.8 (UM.QX2EE.101)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417117
5 559 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 200 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 3.06 кг |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Екран | |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Вага без підставки, кг | 3.06 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +25 |
| Додаткові можливості | 6-bit+FRC|99% sRGB|BlueLight Shield|Navigation Key|VisionCare 1.0|гніздо для замка Kensington|підтримка HDR (HDR 10) |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 39 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 540.3 x 423.1 x 210.3 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Acer Display Widget|BlueLightShield|Flicker Free|Flicker-Less|HDR Ready (HDR 10)|Navigation Key|Wide Viewing Angle|visioncare 1.0 |
- Ціна: 5 559 ₴






