Монітор Acer Vero CB242YP6bipr Black 23.8 (UM.QB2EE.602)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417137
5 529 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.99 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 16.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 2.64 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +35 |
| Габарити упаковки, мм | 54 х 24 х 25 см |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | BlueLight Shield Pro |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 33 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 165 |
| Розміри, мм | 539.5 x 535.94 x 245.11 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | монітор |
| Фірмові технології | BlueLightShield|Comfyview|Eye Care|flicker-free|low dimming |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 31.469 - 159.837 |
- Ціна: 5 529 ₴





