Монітор Acer Predator X27UF5bmiippruzx Black 26.5 (UM.GXXEE.501)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417167
38 349 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 26.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 500 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.229 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 1000 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 31 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до 20 |
| Динамічна контрасність | 150 000 000:1 |
| Додаткові можливості | Power Delivery до 65 Вт|Ultra Low Latency|VESA DisplayHDR True Black 500 |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, поворот у сторони (Swivel), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу, тримач для навушників |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (120) |
| Розміри, мм | 610 x 546 x 313 |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | вбудовані динаміки |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Auto VisionCare 1.0|BlueLight Shield Pro|Flicker-Less|KVM Switch|PiP|Picture by Picture|ZeroFrame |
- Ціна: 38 349 ₴





