Монітор Acer Nitro KG273G0bmix Black 27 (UM.HX3EE.019)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417217
4 919 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 120 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.01 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, VGA |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 24 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: -2° - +13 |
| Додаткові можливості | безрамковий (Cinema screen)|гніздо для замка Kensington|динаміки: 2 х 1 Вт |
| Контрастність хххх:1 | 1300: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 1920x1280 |
| Розміри, мм | 620 x 480 x 170 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | Acer Display Widget|BlueLightShield|Flicker-Less|visioncare 1.0 |
- Ціна: 4 919 ₴



