Монітор Acer PE270KTbmiiphcuzx Black 27 (UM.HP0EE.014)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417227
31 669 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 72 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.5 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.155 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 34 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Споживана потужність у сплячому режимі | 0.3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 8.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | swivel - 180/+ 180|нахил: -5° - +60 |
| Додаткові можливості | 8bit+FRC (10-bit)|HDR 400 True Black|Picture by Picture|kVM-перемикач|вбудована 8 Мп веб-камера з мікрофонним масивом|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт)|сенсорний екран (PCAP) з підтримкою Active Stylus|слот для замка Kensington |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 180 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот у сторони (Swivel), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (200) |
| Розміри, мм | без підставки: 623.8 x 406 x 51.1|з підставкою: 623.8 x (260.6-499.6) x 321.1 |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | Acer Display Widget|BlueLightShield|Flicker-Less|Quantum Dot|Ultra Low Latency|ZeroFrame|visioncare 1.0|точність передачі кольору Delta E<1 |
- Ціна: 31 669 ₴




