Монітор Acer VG271UM3bmiipx (UM.HV1EE.304) Black 27

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417337
11 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.3 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | підтримка HDR (HDR 10) |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, регулювання нахилу |
| Розміри, мм | 614 x 475 x 240 |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 |
| Тип монітора | ігровий |
| Фірмові технології | BlueLightShield|Ultra Low Latency|ZeroFrame|flicker-free|visioncare 1.0 |
- Ціна: 11 189 ₴






