Монітор Acer Vero CB272P6bipr Black 27 (UM.HB2EE.603)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417347
6 499 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 144 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 5.77 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.311 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | VGA, HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 38 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | VESA AdaptiveSync |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +35|поворот: ±178 |
| Динамічна контрасність | 100 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | Flicker Free|низьке синє світло |
| Контрастність хххх:1 | 1500: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 1920x1280 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (165) |
| Розміри, мм | 612.1 x 553.7 x 245.1 |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Тип монітора | монітор |
| Фірмові технології | BlueLightShield|Comfyview|flicker-free|low dimming |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 31.469 - 159.837 |
- Ціна: 6 499 ₴






