Монітор Acer PE320QXTbmiiphcuzx Black 31.5 (UM.JP0EE.006)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417387
48 049 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип LED підсвічування | WLED |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 10.05 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 4 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.116 мм |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 600 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без підставки, кг | 6.6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил (до 60°)|поворотний екран (Pivot)|регулювання нахилу |
| Додаткові можливості | Picture by Picture|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт)|точність передачі кольору Delta E<1 |
| Контрастність хххх:1 | 2000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, безрамковий (сinema screen), поворот екрану (Pivot), регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Дозвіл екрану | 6016 x 3384 |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (200) |
| Розміри, мм | 725.5 x 527.7 x 321.1 |
| Розширена колірна гамма | 99% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип монітора | професійний |
| Фірмові технології | BlueLightShield|KVM Switch|flicker-free|visioncare 1.0 |
- Ціна: 48 049 ₴






