Монітор ViewSonic XG24G1 Black 24

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417467
7 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viewsonic |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 23.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 4.1 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.275 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 300 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 23 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 2.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | поворот екрана / 30° / |
| Динамічна контрасність | 50 000 000: 1 |
| Додаткові можливості | плоский |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 16.7 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 150 |
| Розміри, мм | 542x541x215 |
| Розширена колірна гамма | 111% sRGB|79 % NTSC |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | flicker-free |
- Ціна: 7 189 ₴






