Стайлер Dyson Airwrap Coanda 2x Multi-styler & Dryer Ceramic Pink Rose Gold (598771-01)

-2%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12270167
27 899 ₴
27 389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dyson |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Стайлери повітряні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.41 кг |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Випрямляч | Да |
| Гофре | Немає |
| Комплектація | кейс, Насадки |
| Обертовий шнур | Да |
| Петля для підвішування | Немає |
| Щипцы | так (локони за допомогою технології Coanda) |
| Щілинна (концентратор) | Да |
| Щітка | Да |
- Ціна: 27 389 ₴






