Монітор Xiaomi G Pro 27Qi 2026 Black 27 (ELA6394EU)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417567
16 759 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | IPS |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 180 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 1 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.23 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync|Adaptive-Sync |
| Вага без підставки, кг | 3.9 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | від - 5 до + 35 |
| Додаткові можливості | приціл|підтримка HDR (HDR 10)|стабілізація чорного кольору |
| Контрастність хххх:1 | 1000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1070 |
| Максимальна споживча потужність при роботі, Вт | 65 |
| Особливості конструкції | VESA 75 x 75, поворот екрану (Pivot), поворотний екран, регулювання за висотою |
| Регулювання підставки по висоті, мм | 120 |
| Розміри, мм | 613.3 x 521.2 x 227.3 |
| Розширена колірна гамма | 100% sRGB|99% AdobeRGB|99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | Mini LED |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | HDR10|TUV Rheinland Eye Comfort|flicker-free |
| Яскравість | 2000 |
- Ціна: 16 759 ₴





