Монітор Asus ROG Strix OLED XG32UQDMS Black 31.5 (90LM0CV0-B01371)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417617
52 039 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 31.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | QD-OLED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота поновлення | 240 Гц |
| Розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.18 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort, USB |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 44 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|Adaptive-Sync|NVIDIA G-SYNC Compatible |
| Вага без підставки, кг | 4.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея, ° | нахил: від -5° до +20|поворот: ±25 |
| Габарити упаковки, мм | 50x18x86 |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100, поворотний екран, регулювання за висотою, регулювання нахилу |
| Регулювання підставки по висоті, мм | регулювання підставки по висоті + (110) |
| Розміри, мм | 718 x 431 x 74 (без підставки)|718 x 562 x 188 (з підставкою) |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | USB-концентратор |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | AI Visual|ASUS DisplayWidget Center|ASUS OLED Care|Crosshair|DisplayHDR 400|Dolby Vision|Extreme Low Motion Blur|Game Visual|GamePlus|HDR10|Neo Proximity Sensor|Picture by Picture|Shadow Boost|flicker-free |
- Ціна: 52 039 ₴





