Монітор LG UltraGear OLED GX9 5K2K Dual-Mode (45GX950A-B) Gray Purple 45

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14417887
80 999 ₴
77 769 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 45 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип | РК-монітор |
| Тип матриці | OLED |
| Формат екрану | 21:9 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Екран | |
| Час відгуку | 0.03 мс |
| Розмір пікселя по горизонталі | 0.2 мм |
| Кут огляду по вертикалі | 178 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 178 град. |
| Яскравість | 275 cd/m² |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, DisplayPort |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro|NVIDIA G-SYNC Compatible|VESA AdaptiveSync |
| Додаткові можливості | відображення FPS|зарядка пристроїв через USB-C (90 Вт)|приціл|стабілізація чорного кольору |
| Контрастність хххх:1 | 1 500 000: 1 |
| Максимальна кількість кольорів, млн | 1073 |
| Особливості конструкції | VESA 100 x 100 |
| Дозвіл екрану | 5120 x 2160 |
| Розміри, мм | 992x666x342 |
| Розширена колірна гамма | 98,5% DCI-P3 |
| Тип LED-підсвітки | led-підсвітка |
| Тип монітора | ігровий |
| Тип покриття екрана | антивідблискове |
| Фірмові технології | flicker-free |
| Частота оновлення | 165/330 (WFHD) |
- Ціна: 77 769 ₴






