Пилосос Gorenje SVC288191FSIIGO

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1883287
7 789 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Час заряду акумулятора | 5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 70 хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Потужність всмоктування | 27 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 176 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Турбощітка для підлоги |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (мм) | 260 х 1180 х 170 |
| Комплектація | гарантійний талон, Насадки, пилосос, інструкція з експлуатації |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Режими роботи | стандартний режим, турборежим |
- Ціна: 7 789 ₴






