Пилосос AMICA VMB Zonda PET

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14425847
8 679 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Amica |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 0.3 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Споживана потужність | 210 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | BLDC мотор|DustSensor|гнучка трубка EasyReach|додатковий фільтр перед двигуном|захист від перегріву акумулятора|м'який старт |
| Особливості | Док-станція |
| Режими роботи | автоматичний режим, макс режим, режим Eco, режим Min |
- Ціна: 8 679 ₴
