Моноблок ARTLINE Gaming G75 (G75v47) Black Silver

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18162047
36 189 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Artline |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | DisplayPort |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип процесора | Core i3 |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Чіпсет | Intel B660 |
| Корпус | |
| Потужність блоку живлення | 300 Вт |
| Колір | Сірий |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 1000 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Тип диска | SSD |
| Графіка | |
| Об`єм відеопам'яті | 4096 MB |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | M.2 NVMe |
| Графічний чипсет | nvidia geforce gtx 1650 |
| Додаткова комплектація | вбудовані динаміки, висувна веб- камера Full HD |
| Картрідер | присутній |
| Мережевий адаптер | LAN|LAN |
| Можливість кріплення VESA | із можливістю кріплення VESA |
| Об'єм HDD, ГБ | немає |
| Розміри, мм | 615 x 492 x 67 |
| Сенсорний екран | немає |
| Серія | ARTLINE Gaming |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип пам'яті відеокарти | GDDR5 |
| Тип підсвітки | LED |
| Чипсет звукового адаптера | є |
- Ціна: 36 189 ₴





