Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco C140A Smart single port White (microUSB)

-23%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1249717
259 ₴
199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Білий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 63 |
| Комплектація | з кабелем в комплекті, зарядний пристрій |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
- Ціна: 199 ₴
