Конвектор Ardesto CH-1500MCA Anthracite

-10%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1565087
2 699 ₴
2 419 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | автоматична підтримка температури |
| Мобільність | вільне переміщення |
| Обладнання | термостат |
| Розміри | 450 x 660 x 120 мм |
| Тип | конвектор |
| Тип нагрівального елемента | закритий |
| Тип теплоносія | електричний |
| Функції захисту | захист від замерзання|захист від перегрівання|захист від перекидання|захист від пилу та вологи (IP24) |
- Ціна: 2 419 ₴






