Ігрове крісло Cougar Armor Evo Royal Black Gold

-17%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18278817
17 999 ₴
14 929 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 160 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | геймерське |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 26 кг |
| Ширина крісла | 76.6 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | екошкіра |
| Підлокітник | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип механізму | Газліфт |
| Колір каркасу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота моделі, см | 132 |
| Висота підлокітників, см | 74-81 |
| Висота сидіння, см | 48-55 |
| Хрестовина | сталь |
| Механізм нахилу спинки, ° | 90 - 180 |
| Обладнання | підголівник|підлокітники |
| Особливості конструкції | ортопедичне |
| Регулювання | висоти сидіння, кута нахилу спинки, підлокітників по вертикалі, підлокітників по горизонталі |
- Ціна: 14 929 ₴



