Мережевий зарядний пристрій для телефона Hoco CS21A Rich Black QC3.0 18W + microUSB (EU)

-23%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18873777
259 ₴
199 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина кабелю | 1000 мм |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Потужність | 18 Вт |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Стан | Новий |
| Технології швидкого заряджання | Quick Charge 3.0 |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB |
| Колір | Чорний |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 65 |
| Вхідне підключення | мережа |
| Кількість заряджуваних пристроїв, шт., шт | 1 |
| Розміри, мм | 81 х 44 х 28 |
| Сумісність | універсальний |
- Ціна: 199 ₴




