Блок живлення для ноутбука Merlion NEW для ноутбука ASUS 19V 1.75A (34 Вт) штекер 4.0 * 1.35мм Black (LNAS34/4.0*1.35)

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1212487
389 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Вихідна потужність | 34 Вт |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сила вихідного струму | 1.5 - 2 А |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | 4.0x1.35 мм |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю, м | 0.9 |
| Тип зарядного пристрою | мережевий |
- Ціна: 389 ₴

