Хлібопічка Grunhelm GBM1019

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14434337
2 719 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм випічки | 19 |
| Максимальна вага випічки | 0.9 кг |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | автопідігрів до 60 хв|світлий|середній|темний |
| Додаткові програми приготування | бродіння (ферментація), випічка, джем, йогурт, кекс, клейкий рис (для десертів), смаження, солодка випічка |
| Додаткові функції | вибір кольору скоринки|підтримання температури|таймер з відтермінуванням старту|функція паузи |
| Комплектація | гарантійний талон, мірна ложка, мірний стакан, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 500 |
| Обладнання | антипригарне покриття|Дисплей|оглядове вікно|підсвічування відсіку для випічки |
| Програми приготування тіста | для дріжджового тіста, тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, білий хліб, злаковий хліб, молочний хліб, солодкий хліб, французький хліб, хліб без цукру, хліб на заквасці, цільнозерновой хліб, швидка випічка |
| Розміри, см | 39.9 х 32.6 х 32.7 |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 2 719 ₴
