Хлібопічка Sokany SK-08146

- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14434347
5 099 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sokany |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм випічки | 15 |
| Максимальна вага випічки | 1 кг |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма випічки | багет |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | звуковий сигнал|протиковзні ніжки|світлий|середній|темний|інтуїтивна панель |
| Додаткові програми приготування | багети, варення, джем, кекс |
| Додаткові функції | автоматичне вимкнення|вибір кольору скоринки|вибір розміру хліба|Защита от перегрева|збереження програми при перебоях електроенергії|програма швидкої випічки|підтримання температури|таймер з відтермінуванням старту |
| Комплектація | лопатка для замішування, мірна ложка, мірний стакан, форма для випічки, хлібопічка, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 450 |
| Обладнання | антипригарне покриття|Дисплей|оглядове вікно|підсвічування відсіку для випічки|цифрове керування |
| Програми приготування тіста | тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, житній хліб, пшеничний хліб, французький хліб, цільнозерновой хліб |
| Розміри, см | 36.6 x 36.6 x 34.4 |
| Сфера використання | Для дому |
- Ціна: 5 099 ₴





