Мікрохвильова піч Gorenje BM251SG2BG Black вбудовувана, 25л, електр. управл., 900Вт, гриль, д (Уцінений)

-29%
- Готово до відправки
- Код: 14405717
13 999 ₴
9 899 ₴
+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції та оснащення | захист від дітей |
| Кількість решіток, шт | 1 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 1450 |
| Наявність гриля | Да |
| Причина уцінки товару | потертості та подряпини на мікрохвильовці й комплектуючих |
| Таймер, хв | 95 хвилин |
- Ціна: 9 899 ₴



