Мікрохвильова піч Hisense H25MOBS4HGI Black

-4%
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1885087
6 499 ₴
6 239 ₴
Показати оптові ціни+380 (95) 579-54-89
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hisense |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.8 кг |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 29.3 |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Глибина, см | 35.6 |
| Додаткові функції та оснащення | автоматичне приготування, автоматичне розморожування, автоматичний розігрів, відкладений старт |
| Діаметр поворотного столу, мм | 285 |
| Комплектація | гарантійний талон, мікрохвильова піч, інструкція |
| Наявність гриля | Да |
| Спосіб встановлення | настільна |
| Таймер, хв | електронний |
| Ширина, см | 48 |
- Ціна: 6 239 ₴






